برگزاری همایش
همایش همایش

09125334194 - 02177152787

برگزاری همایش و کنسرت

برگزاری همایش ها و کنسرت های بزرگ

برترین،حرفه ای ترین و با تجربه ترین مجریان برتر کشور، حرفه ای ترین گروه های موسیقی و خوانندگان، زبده ترین و توانا ترین هنرمندان عرصه سرگرمی( شعبده،آکروبات، تقلید صدا و...) از جمله افراد و گروه هایی هستند که با قاب نقره ای بنا بر انتخاب سفارش دهنده همکاری خواهند داشت.

برگزاری همایش و کنسرت

گروه موسسه فرهنگی و هنری قاب نقره ای با در بر داشتن گروهی با تجربه که تخصص ایشان ارتباطات ، طراحی و برقرای هماهنگی نسبت به ارگان ها و مراکز مختلف در زمینه های گوناگون است و همچنین با در اختیار داشتن برترین و حرفه ای ترین نیروهای برگزار کننده از مرحله طراحی تا اجرای همایش، فستیوال و جنگ آمادگی برگزاری بزرگترین و مجلل ترین همایش ها، فستیوال ها و جنگ ها را در تمامی زمینه ها، دارا می باشد.
این موسسه تاکنون افتخار برگزاری کنسرت های بزرگی با 7000 تماشاگر را در کارنامه دارد .


آنچه که قاب نقره ای ارائه می دهد :

- طراحی و اجرای مراحل مختلف مد نظر در همایش،فستیوال و جنگ توسط اتاق فکر
- هماهنگی و دعوت از افراد، میهمانان و اشخاص مد نظر جهت برگزاری
- اخذ مجوزهای لازم جهت برگزاری از مراکز ذی ربط
- تامین و تجهیز فضای برگزاری همایش، فستیوال و جنگ به حرفه ای ترین شکل
- طراحی و اجرای دکور و نور
- طراحی و اجرای سیستم صوت
- هماهنگی جهت بهترین شکل حضور برای مدعوین
- طراحی جایگاه مخصوص جهت میهمانان خاص
- برقراری سیستم امنیتی( حضور نیروی انسانی، سیستم گیت و دیجیتال)
- طراحی و اجرای گل آرایی در کل فضای سالن مورد نظر و حتی بیرون از آن
- پذیرایی به صورت حرفه ای توسط نیروی مجرب برای برگزار کنندگان و مدعوین
- پوشش تصویری نسبت به ضبط کامل همایش،فستیوال، جنگ یا مراسم مورد نظر
- پخش همایش،فستیوال،جنگ یا مراسم مورد نظر از شبکه های تلویزیونی

برگزاری کنسرت برگزاری کنسرت
برگزاری کنسرت
برگزاری کنسرت

خدمات صفر تا صد برگزاری

خدمات ارائه شده توسط قاب نقره ای برای برگزاری این قبیل برنامه ها کامل و شامل اجاره سالن ، تصویربرداری ، انتخاب و استخدام مجری های صدا و سیما ، همچنین هماهنگی با خواننده ها ، طراحی برنامه های سرگرم کننده ، نصب غرفه های نمایشگاهی و برگزاری کارگاه های حاشیه ای همایش میباشد . در کنار این خدمات ، خدمات پوشش خبری شامل طراحی و چاپ و نشر بروشور های اطلاع رسانی و پوشش رسانه ای و پخش در رسانه های مرتبط از خدمات تکمیلی قاب نقره ای است .

برخی پروژه های انجام شده

  جلسه مشاوره رایگان  

اگر علاقمندید که یک جلسه حضوری برای بررسی دقیق خواسته های شما در زمینه تبلیغات داشته باشیم فرم زیر را تکمیل کنید . بسیار خوشحال میشویم که شما را در دفتر قاب نقره ای ملاقات کنیم . در صورتی هم که تمایل داشته باشید کارشناسان قاب نقره ای به حضور شما خواهند رسید .
راست گفتن مهمترین دلیل تاثیر گذاشتن
همایش

شرکت قاب نقره ای با تیمی جوان و خلاق سبدی کامل از خدمات تبلیغاتی از برندینگ و کمپین های تبلیغاتی تا تبلیغات محیطی و رسانه ای را آماده نموده تا کلیه نیازهای تبلیغاتی سفارش دهندگان را بصورت صفر تا صد به انجام برساند . خلاقیت و نوآوری ویژگی های قاب نقره ای اند که ناشی از اتاق فکر حرفه ای و قدرتمند آن است . قاب نقره ای متعهد است تا بهترین ها را به شما ارائه نماید لذا بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه های کاری مرتبط را گرد هم آورده تا بتواند به رویاهای شما به بهترین شکل ، جامه عمل بپوشاند

تمامی حقوق برای قاب نقره ای محفوظ است

طراحی وب سایت