همایش همایش

09125334194 - 02177152787

تولید تئاتر و موسیقی

ارائه خدمات نمایشی و موسیقی توسط هنرمندان زبده قاب نقره ای

تئاتر یکی از موثرترین و گویاترین زبان های هنر است که هنرمند با حضوری زنده بر روی صحنه و نفس به نفس مخاطب آن را به نمایش در آورده و تمام انرژی و احساس درونی خود را که پس از تمرین های مداوم براساس متنی معین و قوی به تماشاچی هدیه می دهد.

تولید تئاتر

چهره به چهره و نفس به نفس با مخاطبین

تئاتر یکی از موثرترین و گویاترین زبان های هنر است که هنرمند با حضوری زنده بر روی صحنه و نفس به نفس مخاطب ، آن را به نمایش در آورده و تمام انرژی و احساس درونی خود را که پس از تمرین های مداوم براساس متنی معین و قوی به تماشاچی هدیه می دهد. گروه تئاتر قاب نقره ای متشکل از هنرمندان خلاق ، زبده و مطرح در این رشته در قالب های مختلف آمادگی طراحی و جمع آوری آثاری که توجه مخاطب را به خود جلب کند و همچنین در معقوله ای خاص ( سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی، تبلیغاتی و... ) تاثیر گذار باشد را دارا می باشد، گروه تئاتر قاب نقره ای با تجربه ای ارزشمند و کسب جوایزی در این زمینه، از برترین گروه های خلاق موجود در کشور است .

music
music

خدمات ویژه قاب نقره ای

برای تولید یک تئاتر تاثیر گذار از صفر تا صد با شماییم

- طراحی و نگاشتن نمایش نامه با موضوعی مد نظر
- معرفی کالای تبلیغاتی و یا مفهوم و موضوع مد نظر با بهره گیری از قالب های مختلف تئاتری
- امکان برگزاری یک تئاتر در چند نقطه ی شهر به صورت هم زمان
- هماهنگی و در اختیار گرفتن برترین سالن های مد نظر جهت اجرای تئاتر
- امکان اجرای نمایش در اماکن عمومی
- اخذ مجوزهای لازم جهت اجرای نمایش
- طراحی و اجرای دکور، صحنه و نور
- طراحی و اجرای لباس و گریم
- برخورداری از مجهزترین سیستم های صوتی
- ضبط و پخش موسیقی با توجه به درخواست سفارش دهنده
- طراحی و اجرای شخصیت ( کاراکتر )
- بهره گیری از کاراکترهای مربوط به یک موضوع یا برند در نمایش
- استفاده از انواع مختلف قالب های اجرایی: « تئاتر عروسکی، مردان نقره ای، تئاتر طنز و فکاهی، تئاتر دراماتیک، انواع نمایش های بدون کلام ( پرفورمنس، پانتومیم، حرکات موزون، حرکات معناگرا و... ) و قالب های نوین و جدید تئاتری ( گالری تئاتر، تئاتر کانسپت و... )

  جلسه مشاوره رایگان  

اگر علاقمندید که یک جلسه حضوری برای بررسی دقیق خواسته های شما در زمینه تبلیغات داشته باشیم فرم زیر را تکمیل کنید . بسیار خوشحال میشویم که شما را در دفتر قاب نقره ای ملاقات کنیم . در صورتی هم که تمایل داشته باشید کارشناسان قاب نقره ای به حضور شما خواهند رسید .
همه چیز بستگی به باور و یقین تو دارد
همایش

شرکت قاب نقره ای با تیمی جوان و خلاق سبدی کامل از خدمات تبلیغاتی از برندینگ و کمپین های تبلیغاتی تا تبلیغات محیطی و رسانه ای را آماده نموده تا کلیه نیازهای تبلیغاتی سفارش دهندگان را بصورت صفر تا صد به انجام برساند . خلاقیت و نوآوری ویژگی های قاب نقره ای اند که ناشی از اتاق فکر حرفه ای و قدرتمند آن است . قاب نقره ای متعهد است تا بهترین ها را به شما ارائه نماید لذا بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه های کاری مرتبط را گرد هم آورده تا بتواند به رویاهای شما به بهترین شکل ، جامه عمل بپوشاند

تمامی حقوق برای قاب نقره ای محفوظ است

طراحی وب سایت