تیزر
همایش همایش

09125334194 - 02177152787

تیزرهای تجاری و فرهنگی

تولید انواع تیزر رئال و انیمیشن برای اهداف تجاری و فرهنگی

تیزرهای تلویزیونی به منظور برند سازی ، توسعه برند ، افزایش سهم بازار و افزایش فروش ابزاری کارآمد و اثرگذار هستند

تیزر

تهیه و تولید تیزرهای تلویزیونی

تیزرهای تلویزیونی یکی از تاثیر گذارترین روش های تبلیغات

تیزر ها در رسانه های مختلف مخاطبین زیادی دارند و با توجه به قدرت انتقال بسیار بالای این نوع از تبلیغات ، بسیار تاثیر گذار هستند . در تهیه تیزر میبایست هدف و مفهوم مورد نظر را در کمتر از 30 ثانیه بصورت تاثیر گذار و موثر به مخاطب انتقال داد . با توجه به اعتمادی که به تلویزیون به عنوان رسانه ای ملی وجود دارد ، پخش یک تیزر باکیفیت در آن باعث ایجاد انگیزه در خرید و اطمینان از کیفیت محصول یا خدمات میگردد . موسسه قاب نقره ای علاوه بر تهیه و تولید تیزر و به منظور تکمیل سبد خدمات ، امکان پخش در بهترین باکس های بازرگانی سیما را هم فراهم آورده است.

از کجا شروع میکنیم ؟

روند ساخت تیزر از ایده تا پخش !

قاب نقره ای بر اساس متدهای خلاقیت ، پس از جلساتی با سفارش دهنده پروژه ، در اتاق فکر و با حضور جمعی از همکاران مرتبط ، اقدام به ایده یابی و ایده پردازی مینماید . ماحصل این بخش پس از تایید کارفرما بر اساس ماهیت کار ، تبدیل به سناریو و استوری بورد شده و سپس آماده تصویربرداری یا ساخت میشود . پس از آن صداگذاری ، ساخت موسیقی و نرریشن انجام شده و تیزر به مرحله انتشار میرسد .

تیزر

قاب نقره ای با توجه به ارتباطات گسترده در سیمای جمهوری اسلامی ایران ، بهترین باکس های پخش تبلیغات را برای این تیزر شناسایی نموده و با بهترین قیمت ممکن برای نمایش در تلویزیون آماده مینماید .

تیزر

اتاق فکر قاب نقره ای

جایی که افکار خلاق به ایده ها جان میبخشند...

ابتدا و شروع هر اتفاقی با یک نتیجه درست با بهره گیری از فکری درست است ، گروه اتاق فکر موسسه قاب نقره ای با حضور افرادی که صاحبان ایده های خلاق و طراحانی نسبت به تعریف مسیر و اتفاقی مشخص ، حرفه ای و متفاوت هستند در زمینه های گوناگون حکم انرژی مولد در ایجاد بدن یک مجموعه را دارد. اتاق فکر قاب نقره ای متشکل از طراحان ، ایده پردازان ، نویسندگان ، کارشناسان بازاریابی و تبلیغات و هنرمندانی دیگر است که با توجه به اهداف ارتباطی مشتری ، نحوه طرح موضوع،ارائه مفهوم و معرفی کالا را در قالب های گوناگون صوتی و تصویری همچون کاتالوگ،بروشور،پوستر ،تیزرهای رادیویی و تلویزیونی ، انیمیشن و سایر اتفاقات ارتباطی با مخاطب را طراحی ،مشخص و تقدیم گرداورندگان ،کارگردانان و سایر هنرمندان سازنده می نماید تا تابلویی زیبا با ماموریتی مشخص که ترجمان اهداف یا کالای مشتری به زبانی گویا و قابل بسط ، در قالبی ماندگار،مانا و جذاب برای مخاطبان باشد، رقم زند.

تیزر

جدیدترین تیزرهای تولید شده

برخی از تیزرهای تولید شده در قاب نقره ای برای سیمای جمهوری اسلامی در اینجا گردآوری شده

تیزر
تیزر
تیزر
تیزر

  جلسه مشاوره رایگان  

اگر علاقمندید که یک جلسه حضوری برای بررسی دقیق خواسته های شما در زمینه تبلیغات داشته باشیم فرم زیر را تکمیل کنید . بسیار خوشحال میشویم که شما را در دفتر قاب نقره ای ملاقات کنیم . در صورتی هم که تمایل داشته باشید کارشناسان قاب نقره ای به حضور شما خواهند رسید .
درست تعریف کردن از خود یک هنر است
همایش

شرکت قاب نقره ای با تیمی جوان و خلاق سبدی کامل از خدمات تبلیغاتی از برندینگ و کمپین های تبلیغاتی تا تبلیغات محیطی و رسانه ای را آماده نموده تا کلیه نیازهای تبلیغاتی سفارش دهندگان را بصورت صفر تا صد به انجام برساند . خلاقیت و نوآوری ویژگی های قاب نقره ای اند که ناشی از اتاق فکر حرفه ای و قدرتمند آن است . قاب نقره ای متعهد است تا بهترین ها را به شما ارائه نماید لذا بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه های کاری مرتبط را گرد هم آورده تا بتواند به رویاهای شما به بهترین شکل ، جامه عمل بپوشاند

تمامی حقوق برای قاب نقره ای محفوظ است

طراحی وب سایت