همایش همایش

09125334194 - 02177152787

تولید برنامه های تلویزیونی

تهیه و تولید برنامه های مشارکتی تجاری برای سیما

یکی از گزینه های حضور برندها و سازمان ها در تلویزیون فارغ از تیزرهای تبلیغاتی،برنامه های مشارکتی تلویزیون است که میتوان از آن به عنوان پایگاهی محکم و مطمئن نسبت به ارائه مفهوم و مطلوب سفارش دهنده با فضایی بسیط تر از یک تیزر تلویزیونی با امکاناتی متفاوت و نتیجه ای موثر بهره برد.

تلویزیون

ساخت برنامه های تلویزیونی

تلویزیون به عنوان یکی از مهمترین رسانه های پیش رو میتواند ارائه دهنده فضایی مناسب و تاثیرگذار در زمینه تبلیغات، ارائه مفهوم یا کالا، معرفی برند و ... پیش روی مخاطبان قرار گیرد. با توجه به ضریب نفوذ بالای تلویزیون در میان اقشار جامعه و اعتمادی که به این رسانه وجود دارد ، تبلیغات در آن بسیار اثر بخش است . تبلیغات در تلویزیون به صورت های مختلف مثل تیزرهای تبلیغاتی و برنامه های مشارکتی تولید میشوند . یکی از گزینه های حضور برندها و سازمان ها در تلویزیون فارغ از تیزرهای تبلیغاتی ، برنامه های مشارکتی تلویزیون است که میتوان از آن به عنوان پایگاهی محکم و مطمئن نسبت به ارائه مفهوم و مطلوب سفارش دهنده با فضایی بسیط تر از یک تیزر تلویزیونی با امکاناتی متفاوت و نتیجه ای موثر بهره برد. قاب نقره ای با توجه به تجربیات گذشته آماده است تا بهترین برنامه های مشارکتی را با حضور چهره های شناخته شده سیما ، سینما و ورزش برای شما تهیه نماید .

تلویزیون

تولید تیزر های تلویزیونی

حرفه ای ترین تیزرهای تلویزیونی برای مقاصد تجاری و فرهنگی

تلویزیون

تولید برنامه های مشارکتی

اثر بخشی فوق العاده برنامه های مشارکتی سبب افزایش فروش شما خواهد شد

خدمات قاب نقره ای

- ارائه طرح برنامه جهت حضور در تلویزیون
_ تعیین میزان باکس حضور
_تهیه کنندگی و کارگردانی برنامه ی مشخص شده
_ طراحی و اجرای فرم حضور سفارش دهنده در برنامه های تلویزیونی
_ اخذ مجوزهای لازم جهت حضور در برنامه ی تلویزیونی
_ امکان برخورداری از قیمتی مناسب جهت حضور ومشارکت در برنامه های تلویزیونی
_ طراحی و ساخت سریال ها، مجموعه های تلویزیونی و فیلم های تلویزیونی با حضور مشارکتی از طرف سازمان، نهاد یا برند
_ معرفی برند، سازمان یا نهاد ها به برنامه های مطرح تلویزیونی

تلویزیون

برنامه های مشارکتی سیما

سال هاست که تبلیغات تلویزیون اقبال زیادی بین صنایع و تولیدکنندگان داشته و تیزرهای تبلیغاتی زیادی برای آن ها ساخته و پخش شده ، اما اخیرا برنامه های مشارکتی به عنوان برنامه هایی موثر در ارتقا جایگاه برند ، جایگاه ویژه ای بین کسب و کارهای مختلف پیدا نموده . در برنامه های مشارکتی ، خدمات یا محصولات شما در قالب یک برنامه جذاب تلویزیونی معرفی شده و ویژگی های آن توسط مجری برنامه در قسمت های مختلف برای مخاطبین توضیح داده میشود . این برنامه ها با توجه به اینکه در قالب یک برنامه سرگرم کننده و نسبتا طولانی پخش میشوند تاثیر درازمدت و عمیقی رو مخاطب میگذارند . قاب نقره ای با توجه به تجربیات گذشته در این زمینه امکان طراحی و تولید برنامه های تاثیر گذار مشارکتی را دارد . تمامی خدمات مرتبط با تولید این برنامه ها از طراحی ، ایده یابی ، ایده پردازی ، طراحی بخش های مختلف ، برقراری ارتباط با هنرمندان و ورزشکاران ، طراحی دکور و تصویر برداری و صدابرداری تا تدوین و پخش در سیما بصورت کامل توسط تیم قاب نقره ای انجام میگیرد .

تلویزیون

  جلسه مشاوره رایگان  

اگر علاقمندید که یک جلسه حضوری برای بررسی دقیق خواسته های شما در زمینه تبلیغات داشته باشیم فرم زیر را تکمیل کنید . بسیار خوشحال میشویم که شما را در دفتر قاب نقره ای ملاقات کنیم . در صورتی هم که تمایل داشته باشید کارشناسان قاب نقره ای به حضور شما خواهند رسید .
راست گفتن مهمترین دلیل تاثیر گذاشتن
همایش

شرکت قاب نقره ای با تیمی جوان و خلاق سبدی کامل از خدمات تبلیغاتی از برندینگ و کمپین های تبلیغاتی تا تبلیغات محیطی و رسانه ای را آماده نموده تا کلیه نیازهای تبلیغاتی سفارش دهندگان را بصورت صفر تا صد به انجام برساند . خلاقیت و نوآوری ویژگی های قاب نقره ای اند که ناشی از اتاق فکر حرفه ای و قدرتمند آن است . قاب نقره ای متعهد است تا بهترین ها را به شما ارائه نماید لذا بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه های کاری مرتبط را گرد هم آورده تا بتواند به رویاهای شما به بهترین شکل ، جامه عمل بپوشاند

تمامی حقوق برای قاب نقره ای محفوظ است

طراحی وب سایت