همایش همایش

09125334194 - 02177152787

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت های خبری ، فروشگاهی ، تجاری با متدهای پیشرفته

طراحی انواع وب سایت های داینامیک و استاتیک برای مقاصد فرهنگی ، تجاری و بازرگانی . استفاده از متنوع ترین روش های کشف ایده برای طراحی بهترین تجربه کاربری (UX)

طراحی وب سایت

داشتن یک وب سایت یک الزام است ، اما نه هر وب سایتی . ممکن است شما با صرف وقت و هزینه کم با کمک نرم افزارهای سایت ساز یک وب سایت داشته باشید اما آیا این وب سایت میتواند آیینه تمام نمای فعالیت های شما باشد؟ موسسه تصویرسازان قاب نقره ای با تیمی زبده در زمینه طراحی وب میتواند کسب و کار شما را به حرفه ای ترین شکل ممکن به مخاطبین معرفی نماید . ایجاد واسط کاربری زیبا و تجربه کاربری کارآمد تخصص تیم طراحی قاب نقره ایست .
قاب نقره ای وب سایت ها را با سبک های مختلف طراحی رایج و با جدیدترین متدهای برنامه نویسی پیاده سازی میکند تا مخاطبین شما به بهترین شکل تحت تاثیر قرارگیرند .

طراحی UX یا تجربه کاربری

طراحی وب سایت تنها طراحی گرافیک و نرم افزار نیست . در طراحی وب مثل هر طراحی محصول دیگر ، باید به حس مخاطب در زمان استفاده توجه داشت . میبایست راه های او را از قبل پیمود و تمایلات و نیاز های وی را از قبل پیش بینی کرد . طراح تجربه کاربری با توجه به طیف مخاطبین ، محتوای وب سایت و اهداف پروژه ، وب سایت را طراحی و در اختیار طراحان واسط کاربری و برنامه نویسان میگذارد . طراحی خوب تجربه کاربری باعث میشود مخاطبین هر آنچه که از سایت نیاز دارند را با کمترین کلیک بدست بیاورند ، روابط سایت را بسادگی درک کنند و از بودن در سایت لذت ببرند .
User eXperience به شما در جذب هر چه موفق تر مخاطبین و ایجاد تصویری مثبت از خود در ذهن آن ها کمک میکند .

طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت با گرایش های گرافیکی مختلف مثل فلت ، مینیمالیستی ، متریال دیزاین و ... در تخصص تیم طراحی گرافیک ماست . مشاوره در زمینه تبلیغات آنلاین ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) و تولید محتوای مرتبط خدمات تکمیلی قاب نقره ایست تا شما وب سایت بهتری داشته باشید

  جلسه مشاوره رایگان  

اگر علاقمندید که یک جلسه حضوری برای بررسی دقیق خواسته های شما در زمینه تبلیغات داشته باشیم فرم زیر را تکمیل کنید . بسیار خوشحال میشویم که شما را در دفتر قاب نقره ای ملاقات کنیم . در صورتی هم که تمایل داشته باشید کارشناسان قاب نقره ای به حضور شما خواهند رسید .
درشت ترین مروارید ها در عمیق ترین اقیانوس هاست
همایش

شرکت قاب نقره ای با تیمی جوان و خلاق سبدی کامل از خدمات تبلیغاتی از برندینگ و کمپین های تبلیغاتی تا تبلیغات محیطی و رسانه ای را آماده نموده تا کلیه نیازهای تبلیغاتی سفارش دهندگان را بصورت صفر تا صد به انجام برساند . خلاقیت و نوآوری ویژگی های قاب نقره ای اند که ناشی از اتاق فکر حرفه ای و قدرتمند آن است . قاب نقره ای متعهد است تا بهترین ها را به شما ارائه نماید لذا بهترین و متخصص ترین افراد در حوزه های کاری مرتبط را گرد هم آورده تا بتواند به رویاهای شما به بهترین شکل ، جامه عمل بپوشاند

تمامی حقوق برای قاب نقره ای محفوظ است

طراحی وب سایت