معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

هزینه تبلیغات از نگرانی اصلی صاحبان کسب و کار است. مخصوصا افرادی که تازه کار خود را شروع کرده اند که در این مقاله به بررسی سایت هایی که امکان ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان را ارائه می دهند، می پردازیم. این سایت ها دارای امکاناتی است که می توان به راحتی تیزر تبلیغاتی تان را بسازید.

معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

در عصر جدید امروزه، تبلیغات بخش مهمی از هر کسب و کار را تشکیل می دهد. با تبلیغات است که کسب و کارها و خدمات مختلف به افراد معرفی شده، اطلاعاتی در خصوص خدمات ارائه می شود تا از این روش بتوانند جذب مشتری کنند. با رشد تکنولوژی و ایجاد امکانات و ابزار متفاوت جدید، تبلیغات هم به شیوه های گوناگونی صورت می گیرد.

تکنولوژی های جدید، اینترنت، نرم افزارهای متفاوت و وبسایت ها امکان و فرصت های بیشماری را برای ساخت تیزر تبلیغاتی فراهم کرده است. به عبارتی با استفاده از این امکانات می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را برای جذب مشتری های بیشتر، تبلیغ کنید. خبر خوب این که تعدادی از این تجهیزات رایگان می باشند و شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان خود را انجام دهید. این فرصت در فضای اینترنت از طریق وبسایت های متفاوت که در ادامه به آن ها پرداخته ایم، شما را برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان همراهی می کند.

معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان
معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

مختصری درباره انواع تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی نوعی از تبلیغات( آگهی) می باشد که در باره محصول شما اطلاعات جزئی و مختصری را به بیننده می دهد. مبنای این مدل از تبلیغات برانگیختن حس کنجکاوی نسبت به محصول می باشد. چرا که مخاطب را مشتاق می کند تا اطلاعات بیشتری را در مورد محصول به دست آورد. اصولا این روش برای فیلم ها و یا موزیک ویدئو ها بسیار استفاده می شود. تیزر تبلیغاتی انواع متفاوتی دارد تیزر تبلیغاتی رئال، تیزر تبلیغاتی انیمیشن و تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن.

تیزر تبلیغاتی فیلم کوتاهی برای معرفی محصول می باشد. تصور کنید فیلمی چند دقیقه ای کوتاهی را که اطلاعاتی مثل کیفیت محصول، برند، موارد مصرف کالا و حتی چگونگی خرید آن را به صورت فشرده در مدت زمانی کوتاه به بیننده ارائه می کند. اما در اینجا می خواهیم به معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان برای شما عزیزان بپردازیم تا بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به راحتی با استفاده از تکنولوژی تیزر تبلیغاتی خود را بسازید و کسب و کارتان را به تعداد بیشتری از افراد معرفی کنید.

مختصری درباره انواع تیزر تبلیغاتی
مختصری درباره انواع تیزر تبلیغاتی

انواع مختلف تیزر تبلیغاتی

1. تیزر تبلیغاتی رئال: در این مدل از تیزر های تبلیغاتی از افراد و اشیا استفاده می شود و به صورتی طبیعی و واقعی فیلم برداری انجام می شود. در آن هیچ عنصر مصنوعی مثل شخصیت کارتونی و انیمیشنی وجود ندارد. اصولا تیزرهای تبلیغاتی رئال دارای یک داستان همچون فیلم کوتاه می باشند. از دیگر خصوصیات آن این است که برای ساخت آن افراد زیادی برای بخش های مختلف آن از جمله بازیگری، کارگردانی، ادیت و دیگر عوامل درگیر می باشند. که این می تواند هزینه ساخت این سبک از تبلیغات را بالا ببرد.

تیزر تبلیغاتی رئال
تیزر تبلیغاتی رئال

2. تیزر تبلیغاتی انیمیشن: تیزرهای انیمیشنی به ساده ترین عبارت انیمیشن هایی است که در آن کالا و خدمات را به مخاطب معرفی می کند. تمامی عناصر سازنده آن در دنیای غیر واقعی انیمیشنی است. همانطور که می دانید برای ساخت آن تنها تجهیزاتی خاص نیاز است. تجهیزاتی همچون نرم افزارهای خاص، کامپیوتر و دیگر موارد تخصصی در حوزه انیمیشن نیازمند است و تمامی این کارها می تواند توسط یک فرد متخصص در حوزه انیمیشن سازی انجام شود. که البته برای ساخت داستان و محتوای آن می بایست به نوشتن و طرح داستان تسلط داشت.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن
تیزر تبلیغاتی انیمیشن

3. تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن: از دیگر سبک های ساخت تیزر تبلیغاتی که از ترکیب دو مدل بالا ساخته می شود، تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن می باشد. در این مدل عناصر طبیعی و غیر طبیعی مثل انسان و حیوانات انیمیشنی استفاده می شود. برای نمونه می توان به تبلیغات لبنیات اشاره کرد که خانواده از شیر و پنیر گاوی که با انیمیشن ساخته شده است، استفاده می کنند.

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن
تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن

20 سایت برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان

هزینه ساخت تبلیغات از نگرانی های اصلی صاحبان کسب و کار مخصوصا افرادی که تازه کار خود را شروع کرده اند، می باشد. شرکت های بزرگ مثل کوکاکولا، نایک و دیگر برند های معروف سالانه مبلغ هنگفتی را صرفا جهت محصول خود می پردازند چرا که برند ها برای این که در ذهن مشتری ماندگار شوند نیاز به یادآوری دارند. این یادآوری از طریق تیزر های تبلیغاتی می باشد. به عبارتی یکی دیگر از کاربردهای تیزر های تبلیغاتی برند سازی محصول و همچنین یادآوری نام آن برند می باشد.

اما خبر خوب این که با استفاده از تکنولوژی و اینترنت می توان با هزینه بسیار ناچیز و یا حتی رایگان خود شما اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان کنید. وبسایت های بسیاری است که می توانید از طریق آن به راحتی تیزر تبلیغات خود را رایگان بسازید. که در این بخش به معرفی سایت های ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان می پردازیم. هر کدام از این سایت ها امکانات و خدمات متفاوتی را ارائه می دهند که متناسب با نیاز خود می توانید از آن امکانات استفاده کنید. اما از آنجایی که نمی توان به بررسی تمامی امکانات 20 سایت در این مقاله پرداخت، تنها به بررسی سایت های پر طرفدار می پردازیم و دیگر سایت های ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان به صورت موردی ذکر شده است.

 

 1. سایت پووتون PowToon

یکی از مجهزترین سایت ها با کاربری آسان برای ساخت تیزر تبلیغات رایگان شما می باشد. این سایت دارای بخش ها و ابزارهای متنوعی است که به شما امکان می دهد تا تنها از طریق انتخاب چند گزینه و کلیک، تیزر خود را بسازید. البته برای استفاده رایگان باید عضو سایت شده و از طریق پنل کاربری خود به امکانات آن دسترسی داشته باشید. مزیت آن نسبت به سایت‌ های دیگر، پنل کاربری راحتی است که  برای ساخت تیزر تبلیغاتی در اختیارتان می باشد.

سایت پووتون PowToon

 

 1. سایت ویدی وود

یکی از سایت های فارسی برای ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد. این سایت دارای امکانات مختلفی برای ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی است که می توانید برای ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان به زبان فارسی از امکانات آن استفاده کنید. البته برای استفاده از تمامی تجهیزات این سایت نیاز به پرداخت هزینه ساخت تیزر می باشد.

 

 1. وی دی تور Viditor

یکی دیگر از سایت های فارسی ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان می باشد. در ویدیتور شما میتوانید به صورت آنلاین و رایگان ویدئو های با کیفیت را در عرض چند دقیقه و به راحتی بسازید. بعد از آماده سازی ویدیو، شما می توانید ویدیو خود را دانلود کرده و آن را به اشتراک بگذارید.

 

 1. Flatrender

فلت رندر به عنوان یک تیزر ساز آنلاین امکان ساخت انواع ویدیو و تیزر تبلیغاتی را به شما می دهد. با این وبسایت میتوانید در کمتر از چند دقیقه به صورت خودکار تیزر خود را تنها با چند کلیک بسازید. در فلت رندر می توانید بدون هیچ هزینه ای انواع تیزر و ویدیو را ساخته و انتشار دهید. کل فرآیند ساخت ویدئو در فلت رندر (وبسایت تیزر ساز آنلاین) به صورت اتوماتیک است.

 

 1. سایت انیمیکر Animaker

یکی دیگر از سایت های ساخت موشن گرافیک آنلاین می باشد که با عضویت در آن می توانید موشن گرافیک دلخواه خود را در زمانی کوتاه بسازید. اما ایراد  آن این است که دارای محدودیت های بیشتر در استفاده از تمپلیت های آماده و همچنین اجبار به قرار دادن نام سایت به صورت واترمارک در ویدئو های شماست. مشکل دیگر این سرویس نیز عدم وجود فونت فارسی آن است و اگر بخواهید متنی را به فارسی در آن درج کنید باید آن را با فونت های نه چندان جالب انگلیسی بنویسید.

 

 1. رندرفارست Renderforest

با استفاده از سایت ساخت موشن گرافیک آنلاین تیزر دلخواه خود را بدون صرف زمان زیاد و هزینه بسازید. در بخش موشن گرافیک میکر این سایت می توانید با استفاده از ابزارهایی که در اختیار کاربر قرار داده، انواع تیزرهای تبلیغاتی رئال، انیمیشن و یا رئال انیمیشن بسازید.

همچنین که این سایت دارای تمپلیت های از قبل آماده شده ای دارد که قابلیت ویرایش بر اساس سلیقه کاربر می باشد. شما می توانید تمپلیت های دلخواه خود را از دسته های موجود انتخاب کنید. بنابراین به راحتی می توانید تیزر تبلیغاتی خود را از طریق وبسایت بسازید. در این سایت امکان ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان  با انواع مختلف تمپلیت های رایگان و حرفه ای وجود دارد. به علاوه دارای امکاناتی متفاوت همچون کاراکتر های متحرک، آیکن ها، تصویرها و فیلم های با کیفیت بالا می باشد.

از دیگر سایتهای ساخت موشن گرافیک رایگان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. سایت Motion array
 2. سایت animazer
 3. انیموتو animoto
 4. سایت Flexclip    
 5. سایت Videezy
 6. Lost & Taken
 7. Moovly
 8. Biteable
 9. Wideo
 10. Invideo
 11. Visme
 12. Fastreel
 13. Flixpress
 14. Promo

تمامی سایت های اشاره شده دارای امکانات مشابهی با اندک جزئیات متفاوتی هستند. بعضی آن ها سایت های خارجی و داخلی به زبان فارسی می باشند. بنابراین با معرفی تعدادی از آن ها و آشنایی با محیط و ابزار کار آن ها می توانید در تمامی سایت ها اقدام به ساخت تیزر خود کنید. در مقاله معرفی 20 سایت ساخت تیزر تبلیغاتی رایگان سعی شد تا شما را با امکاناتی که در اینترنت موجود است، آشنا کنیم.

 

از جمله خدمات قاب نقره ای می‌توان به این موارد اشاره کرد:

برگزاری همایش ، برگزاری کنسرت ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت مستند صنعتی ، سفارش ساخت انیمیشن، سفارش موشن گرافیک، ساخت برنامه های مشارکتی با تلویزیون، سفارش طراحی گرافیکی

 

لینک مقاله: B2N

یک دیدگاه ارسال کنید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟